Poniżej przedstawiamy opinie i referencje Klientów już korzystających z komfortu, jaki daje GWC firmy PRO-VENT:










NAJLEPSZE OPINIE WŚRÓD GWC
Jest kilka czynników, które mają wpływ na bardzo dobre opinie GWC firmy PRO-VENT.
Najważniejszym z nich jest komfort, jaki daje użytkownikom nasz gruntowy wymiennik ciepła. Szczególnie jest to odczuwalne w lecie, kiedy alternatywne rozwiązania mają problem z dostarczeniem odpowiedniej ilości zdrowego chłodu.
Drugą podstawową zaletą, która kształtuje opinie Klientów jest bardzo skuteczne, darmowe dostarczanie naturalnego ciepła w zimie. Oprócz istotnych oszczędności GWC PRO-VENT eliminuje konieczność korzystania z nagrzewnic wstępnych. Jest tak dlatego, że nawet pomimo dużych mrozów, GWC PRO-VENT dostarcza powietrze o dodatniej temperaturze.
Po trzecie, bezprzeponowy gruntowy wymiennik ciepła PRO-VENT naturalnie nawilża lub osusza powietrze. Takie działanie dodatkowo zwiększa uczucie komfortu przebywania w pomieszczeniach.
Bardzo ważnym czynnikiem, którego nie można pominąć, jest działanie pro-zdrowotne wymiennika. Pod powierzchnią wymiennika PRO-VENT powstaje naturalna flora bakteryjna, która oczyszcza przepływające powietrze. Badania Państwowego Zakładu Higieny potwierdziły, że Gruntowy Wymiennik Ciepła PRO-VENT redukuje w efekcie zarodniki bakterii o 86%, a grzybów aż o 97%.
Decydując się na wybór bezprzeponowego płytowego Gruntowego Wymiennika Ciepła firmy PRO-VENT, Klienci zyskują więc komfort, zdrowe powietrze i znaczne oszczędności eksploatacyjne.
ZALETY WYNIKAJĄCE Z MONTAŻU
Zadowolenie z użytkowania to nie jedyne zalety Gruntowego Wymiennika Ciepła PRO-VENT. Wiele zalet posiada również technika montażu.
Po pierwsze na uwagę zasługuje głębokość posadowienia. Zalecana głębokość mieści się w zakresie zaledwie 0,7 do 2 m pod powierzchnią gruntu. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu warstwy izolacji, co sprawia, że efekt kumulacji ciepła/chłodu jest tak dobry jakby wymiennik był położony na głębokości kilku metrów. Możliwy, a nawet zalecany jest też montaż pod płytą fundamentową budynku, dzięki czemu nie jest wymagana duża powierzchnia działki.